Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši práci při řešení dvou mých záležitostí. Při řešení pronájmu garáže ve Vyškově, kdy Vaše vstřícné, příjemné a rychlé jednání s návrhem a zajištěním drobných oprav a výmalby garáže vedlo k rychlé dohodě pronájmu a uzavření smlouvy s novým nájemníkem. I když byla situace velmi překotná, bryskně jste ji vyřešil ke spokojenosti mé i nového nájemníka. Také jsem byla velmi spokojena s hledáním nájemníka do mého bytu ve Vyškově, který jste pro mě zařizoval. I tato záležitost probíhala ve stejném duchu skvělého poradenství, rychlého a seriózního jednání. Takto si představuji práci, službu, realitního makléře, kterému jde především o spokojeného zákazníka. Ještě jednou Děkuji.
Chci poděkovat panu Mgr. Josefu Hanáčkovi za jeho práci a zároveň ho také doporučit jako certifikovaného realitního makléře. Pokud hledáte nebo prodáváte nemovitost, neváhejte ho kontaktovat. Mimo to, že je profesionálem ve svém oboru, je velmi ochotný a lidský. Poradí a pomůže. Děkuji vám.
Přišel, vyslechl, prohlédl, nacenil reálný stav....dal mi čas...pronájem zrealizován....děkuji
O realitní kanceláři Century 21 RELAX jsem se dověděl od přátel na rybách. Jednal jsem s makléřem Mgr. Josefem Hanáčkem. Velmi oceňuji rychlost a kvalitu vzájemné komunikace. Pronájem mé nemovitosti proběhl bez průtahů. Pokud budete chtít prodat nebo pronajmout svoji nemovitost, doporučuji využít jeho služeb.
Se službami, které mi poskytuje pan Hanáček, jsem velmi spokojen. Zvláště oceňuji jeho profesionální přístup a vstřícnost. Známe se již několik let. Za celou dobu nemám k jeho práci žádné připomínky. Vždy pro mne dokázal najít řešení. Mohu ho jen doporučit.
Pane Hanáčku, zpočátku jsem vás brala jako každého jiného „pojišťováka“. Přišel, viděl, pojistil, odešel a už ho neuvidím. Ale jak jsem byla překvapena, když jste po čtvrt roce zavolal a položil tu jednoduchou otázku: „Tak, paní Vozihnojová, jak se máte? Je něco potřeba?“ A já vás několikrát odbyla slovy: „Jo, všechno je v pořádku, všechno mám, nic nepotřebuji.“ To ode mne opravdu nebylo pěkné. Ale vy jste se nedal. Pravidelně každého čtvrt roku telefon. Na Vánoce a Nový rok, i k narozeninám přišlo přáníčko a kdesi v rohu telefonní číslo. Naštěstí jsem si to vše ukládala do složky, kterou jste mi založil a pravidelně každý rok upravoval. Je to ta složka se smlouvami a různými dopisy od několika finančních institucí. Těsně poté, co mi prasklý vodovodní kohoutek zaplavil byt vodou, jsem jí využila. O nic vcelku nešlo. Ale v tom okamžiku jsem se cítila naprosto bezradná. Neuběhly ani dvě hodiny a vy jste přispěchal a pomohl papírově zvládnout nahlášení škody na pojišťovnu, poradil mi jak postupovat. Díky vám jsem do čtrnácti dnů měla penízky na kontě a v chodbě a kuchyni nový koberec. Díky, že jste se nenechal odradit. Všem, kteří přestali věřit, že i „pojišťovák“ může být člověk citlivý, doporučuji, využijte služeb pana Hanáčka.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA