Jsem otcem dvou malých dětí. Vím tedy moc dobře, že rodina potřebuje především plně finančně zajistit, zabezpečit děti pro studium a další život v dospělosti a také kvalitní, moderní bydlení.

A jak je známo, každá změna posune člověka v životě o kus dál. Začal jsem tedy sledovat nabídky realitních serverů a práci realitních makléřů. Zjistil jsem, že to je to, co by mne skutečně bavilo a naplňovalo. Opustil jsem tedy učitelskou profesi a našel si cestu do realitní kanceláře Century 21 RELAX ve Vyškově.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, připravuji 3D scan nemovitosti, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Je totiž všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Rád se s vámi sejdu u kávy.

 

Mgr. Josef Hanáček

Mgr. Josef Hanáček
20
let zkušeností v oboru finančního a realitního poradenství
100 +
klientů
98 +
realizovaných transakcí v oboru finančního a realitního poradenství

Proč právě se mnou?

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam, kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů