Jsem otcem dvou malých dětí. Vím moc dobře, že rodina potřebuje především plně finančně zajistit, zabezpečit děti pro studium a další život v dospělosti a také moderní bydlení.
Narodil jsem se 
ve znamení Střelce. Jsem pořádně kritický, puntičkářský a systematický. Mám rád dobrou kávu, červené víno a dobré jídlo z jakéhokoliv masa. Občas si neodpustím špetku kvalitního tvrdého alkoholu.

Život je změna a každá změna posune člověka v životě o kus dál. Ve svých 50 letech jsem začal sledovat nabídky realitních serverů a práci realitních makléřů. Zjistil jsem, že to je to, co by mne skutečně bavilo a naplňovalo. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, připravuji 3D scan nemovitosti, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Je totiž všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

To, kde bydlíme, významně ovlivňuje kvalitu našeho života, naše myšlenky a následně i naše činy. Nepřestává mě fascinovat, že každá nemovitost má svůj příběh a žádá si i jiný přístup. Na každém detailu záleží. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Moje práce je akční, emotivní, kreativní, náročná, svobodná, zábavná… 

Pojďte se podívat jak pracuji.

 

Mgr. Josef Hanáček

Mgr. Josef Hanáček
20
let zkušeností v oboru finančního a realitního poradenství
100 +
klientů
98 +
realizovaných transakcí v oboru finančního a realitního poradenství

Proč právě se mnou?

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam, kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA