Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 4+1 Křinec 56

s přístavbou po částečné rekonstrukci, s obytným přízemím
a nevyužívaným podkrovím

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám nabízím RD 4 + 1 s přístavbou po částečné rekonstrukci, s obytným přízemím a nevyužívaným podkrovím v obci Křinec, 11 km severovýchodně od Nymburku. Dům má tvar písmene L.

Interiér je po kompletní rekonstrukci, která probíhala posledních 8 let. Novější je koupelna a kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a v jedné z místností jsou také krbová kamna. Okna jsou plastová.

Rekonstrukcí vznikla přístavba vstupu do domu. Dům je opatřen novou střešní krytinou. Součástí přístavby je sklad, kotelna a dílna.

Pro ohřev vody slouží kombinovaný elektrický kotel se zásobníkem. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva se zásobníkem a automatickým podavačem.

U domu je prostorná zahrada, která může posloužit k příjemnému posezení, relaxaci, zahradničení a chovu domácích zvířat.
 

VIZUALIZACE

3d_1

3d_2

KŘINEC

Křinec je městys ležící v okrese Nymburk, 11 km severovýchodně od Nymburku. Žije zde přibližně 1 300 obyvatel. Katastrální území Křince má rozlohu 2 583 ha. Součástí obce jsou i vesnice Bošín, Mečíř, Nové Zámky, Sovenice a Zábrdovice.

Křinec představuje moderní obec s velmi dobrou občanskou vybaveností. Obyvatelům zde slouží obecní úřad, pošta, policie, mateřská školka, základní škola, kulturní dům, knihovna, nemocnice, lékárna, tělocvična, sokolovna, střelnice, víceúčelové hřiště, celá řada služeb, prodejen a restauračních zařízení.

Dopravní dostupnost je zajištěna vlaky a utobusy.

K jejím historickým skvostům patří barokní zámek, zřícenina hradu Kuncberk, kostel sv. Jiljí, most se sochami živlů, kaple sv. Jana Nepomuckého, kaple Nejsvětější trojice na Chotuci, socha sv. Jiljí a socha sv. Jana z Nepomuk, Boží muka.

 

Tak co? Chcete se dozvědět víc? Čtěte zde >>>

KONTAKT

Pokud vás tento rodinný dům zaujal, určitě mi napište nebo zavolejte.

Neváhejte a objednejte se na prohlídku.

Budu se těšit na setkání s vámi.

Mgr. Josef Hanáček

 

5365_letak

 

e-mail: josef.hanacek@century21.cz

telefon: +420 734 891 538

FACEBOOK

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF